O nas

Założona w 2002 roku przez Leonarda Brauna, Meblohand to symbol wytrwałości, jakości i innowacji w świecie meblarskim. Z małego przedsięwzięcia kilkuosobowego, rozwinęliśmy się w dynamiczną firmę, która działa nie tylko na terenie Polski, ale i na rynkach zagranicznych. Co nas wyróżnia? Ponad 20 lat doskonałości i nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań. 

Nasza Misja i Wartości

Naszą misją jest dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów meblarskich. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, której zależy na jakości oferowanych produktów i obsługę klienta, możemy dumnie powiedzieć, że Meblohand to marka, której możesz zaufać. Dążymy do tego, aby każda osoba, która zdecyduje się na zakup naszych mebli, była z niego w pełni zadowolona i z przyjemnością do nas wróciła.

Polski Producent z Pasją

Jesteśmy dumni z naszego pochodzenia i dlatego też wszystkie nasze meble są produkowane w Polsce. Kierujemy się zasadą, że jakość i funkcjonalność idą w parze z estetyką i nowoczesnym designem. Nasza oferta jest stale rozwijana i unowocześniana, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom i gustom.Czekamy na Ciebie!
Shopping Cart
Scroll to Top