Najczęściej zadawane pytania:

Zamówienie można złożyć telefonicznie, mailowo a także przez sklep internetowy www.meblohand.eu 

Aby anulować wcześniej złożone zamówienie należy wysłać wiadomość na adres mailowy sklep@meblohand.eu

Aby uzyskać informację odnośnie stanu realizacji zamówienia należy wysłać zapytanie pod sklep@meblohand.eu bądź skontaktować się telefonicznie pod numerem 506-160-660

 Reklamacja odbywa się poprzez kontakt mailowy ze sklepem @ jak i telefoniczny.
W celu złożenia reklamacji prosimy o dołączenie zdjęć i symbole uszkodzonych elementów, znajdą je Państwo w instrukcji montażu dołączonej do mebli.

Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni roboczych.

Niestety kierowcy nie wnoszą mebli.

Jesteśmy firmą która najszybciej realizuje dostawę. Czas dostawy to: 5-7 dni roboczych.

Tak, jest taka możliwość, po wcześniejszym umówieniu się.

Przed montażem wyrób powinien być sprawdzony.
 
W przypadku zauważenia jakichkolwiek wad lub niekompletnego zestawu, wyrób nie powinien być montowany, aby unikać innych uszkodzeń przy ponownym montażu.
W takiej sytuacji, klient spisuje protokół szkody z kurierem, przyjmuje zamówienie oraz zgłasza reklamację mailowo na adres  sklep@meblohand.eu  wraz ze zdjęciami szkody oraz numerem zamówienia lub FV.
Tak, przy składaniu zamówienia w kroku ‘sposób płatności’, istnieje możliwość wybrania systemu ratalnego. Po złożeniu zamówienia,  klient przekierowany jest na stronę wybranego banku, z którym odbywa się dalsza procedura związana z udzieleniem kredytu na zakup.
Rejestracja oraz logowanie się na stronie nie są konieczne podczas składania zamówienia. Założenie konta na naszym sklepie ułatwia dokonywanie kolejnych zakupów i naliczenie rabatów.
 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas!

Shopping Cart
Przewiń do góry