Najczęściej zadawane pytania:

Zamówienie można złożyć telefonicznie, mailowo a także przez sklep internetowy www.meblohand.eu 

Aby anulować wcześniej złożone zamówienie należy wysłać wiadomość na adres mailowy sklep@meblohand.eu

Aby uzyskać informację odnośnie stanu realizacji zamówienia należy wysłać zapytanie pod sklep@meblohand.eu bądź skontaktować się telefonicznie pod numerem 506-160-660

 Reklamacja odbywa się poprzez kontakt mailowy ze sklepem @ jak i telefoniczny.
W celu złożenia reklamacji prosimy o dołączenie zdjęć i symbole uszkodzonych elementów, znajdą je Państwo w instrukcji montażu dołączonej do mebli.

Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni roboczych.

Niestety kierowcy nie wnoszą mebli.

Czas realizacji to 14 dni roboczych.

Tak, jest taka możliwość, po wcześniejszym umówieniu się. W przypadku odbioru osobistego zastrzegamy sobie jednak prawo do nałożenia dodatkowej opłaty związanej z kosztami magazynowymi. Będzie ona ustalana indywidualnie w zależności od ilości i wymiarów towaru.

Przed montażem wyrób powinien być sprawdzony.
 
W przypadku zauważenia jakichkolwiek wad lub niekompletnego zestawu, wyrób nie powinien być montowany, aby unikać innych uszkodzeń przy ponownym montażu.
W takiej sytuacji, klient spisuje protokół szkody z kurierem, przyjmuje zamówienie oraz zgłasza reklamację mailowo na adres  sklep@meblohand.eu  wraz ze zdjęciami szkody oraz numerem zamówienia lub FV.
Tak, przy składaniu zamówienia w kroku ‘sposób płatności’, istnieje możliwość wybrania systemu ratalnego. Po złożeniu zamówienia,  klient przekierowany jest na stronę wybranego banku, z którym odbywa się dalsza procedura związana z udzieleniem kredytu na zakup.
Rejestracja oraz logowanie się na stronie nie są konieczne podczas składania zamówienia. Założenie konta na naszym sklepie ułatwia dokonywanie kolejnych zakupów i naliczenie rabatów.
 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas!

Shopping Cart
Scroll to Top