System Bregi

Bregi

Graj w kolory!
System mebli młodzieżowych BREGI to topowa propozycja skierowana do rodziców, dzieci i nastolatków ceniących w życiu kreatywne rozwiązania. Wszystkie korpusy mebli dostępne są w kolorze jesion. To naturalne tło wspaniale komponuje się z kolorystyką frontów. Fronty dostępne są aż w trzech kolorach: niebieski, grafit i fiolet.

Wybieraj kolory i wzory!
Zróżnicowana kolorystyka frontów sysytemu mebli młodzieżowych BREGI to pierwszy, milowy krok mający na celu indywidualne podejście do wystroju wnętrz. Drugi krok to możliwość wyboru nadrukowanych na fronty wzorów graficznych.

Jakie wzory i kolory?
W systemie mebli młodzieżowych BREGI poszczególnym kolorom frontów dedykowane są następujące wzory graficzne: kolor niebieski - wzór muzyczny i motocykl; kolor grafit - wzór dmuchawce; kolor fiolet - wzór moda.
Możliwość nadrukowania wzorów graficznych dotyczy frontów: szafy 2D, regału 80, komody 3SZ, komody 2D
i biurka.

Nie tylko wzory i kolory!
System mebli młodzieżowych BREGI to nie tylko bogactwo wzorów i kolorów. Dzięki wielu elementom systemu można w funkcjonalny sposób stworzyć: strefę pracy - biurko i cztery rodzaje półek; strefę przechowywania - szafy, regały, komody; strefę wypoczynku - łóżko i szafki nocne; strefę zabawy i rozrywki - szafka RTV, półki i regały.

Wszystko jest możliwe!
System mebli młodzieżowych BREGI tworzy świat pełen nowych możliwości. Dzięki temu pobudza wyobraźnie do twórczych działań i kreatywnych rozwiązań nie tylko w zakresie aranżacji wnętrz.


WYBARWIENIA:

             Jesion          grafit          Niebieski          fiolet

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.