Narożniki z Funkcją Spania - Tapicerowane Duże i Tanio | Meblohand

Nowoczesne narożniki tapicerowane

W ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór narożników z funkcją spania. Są to eleganckie, funkcjonalne meble w nowoczesnym stylu, które doskonale sprawdzą się w niewielkich wnętrzach, gdzie cenny jest każdy centymetr przestrzeni.


Dlaczego warto kupić narożnik rozkładany?

Rozkładane narożniki idealnie sprawdzą się w pokojach, które w dzień pełnią funkcję salonu, a w nocy stają się sypialnią. Takie modele mogą również stanowić jedynie dodatkowe miejsce do spania dla gości. Narożniki rozkładane są wielofunkcyjne. Nowoczesne modele zajmują niewiele miejsca i doskonale się prezentują.

Przy wyborze konkretnego narożnika, warto zwrócić uwagę na jakość siedzisk i oparć. Muszą one bowiem zapewniać pełen komfort. Idealny narożnik tapicerowany po rozłożeniu tworzy prosty materac i praktyczne zagłówki. Niestety nie sprawdzą się modne obecnie odwrócone proporcje (rozłożyste siedziska i niskie oparcia).

Kanapa narożna powinna posiadać także pojemnik na pościel.


Jaki wzór wybrać?

Narożnik z funkcją spania może prezentować się równie dobrze, co nowoczesna sofa. Tanie tapicerowane narożniki dostępne są w różnych kształtach (proste lub opływowe). Mogą być zakończone oparciem z obu lub tylko z jednej strony.

Duży wybór tkanin sprawia, że narożniki tapicerowane i meble wypoczynkowe dobrze będzią prezentowały się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym salonie.

Zobacz narożniki w naszym sklepie internetowym


narożniki tapicerowane