Garderoby do przedpokoju. Szafy garderobiane | Meblohand

Praktyczne garderoby

W ofercie posiadamy praktyczne szafy garderobiane. Są to meble wolnostojące dedykowane do przedpokoju. Można jednak wstawić je również do sypialni lub innych domowych pomieszczeń. Wykonane z wysokiej jakości drewna, doskonale podkreślą elegancki charakter wnętrza. Praktyczne rozwiązania gwarantują wysoką funkcjonalność.

Zalety szafy garderobianej

Wolnostojące szafy garderobiane są tańszym rozwiązaniem niż budowa oddzielnej garderoby. W wielu mieszkaniach nie ma miejsca na dodatkowe pomieszczenie, gdzie można byłoby wydzielić dużą, wentylowaną garderobę z licznymi wieszakami, koszami i drążkami. Dobrze dobrana, pojemna szafa do przedpokoju doskonale jednak zastąpi szafę w zabudowie. Mebel ten może służyć do przechowywania okryć wierzchnich, butów i innych drobiazgów. Szafa wolnostojąca sprawi, że przedpokój będzie niczym mini-garderoba.

Funkcjonalne rozwiązania

Funkcjonalne szafy garderobiane do przedpokoju mają nie tylko przestrzeń z drążkami, na których można zawiesić wieszaki, ale także dodatkowe półki i szuflady. To pozwoli wygospodarować miejsce na czapki, szale, chusty, rękawiczki. Można tutaj wydzielić również przestrzeń na pościel.

Bogate wzornictwo

Drewniane szafy do przedpokoju idealnie będą pasować do wnętrz w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. W niewielkich wnętrzach sprawdzi się jasna sosna, buk czy olcha, w większych ciemny dąb. Kolorystykę warto dobrać do parkietu, paneli lub płytek ułożonych na podłodze.

7 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący