Meble Twarde pakiety - Meblohand

W ofercie mebli twardych posiadamy stylowe i solidne garderoby, szafki na obuwie, szafy, biurka, komody oraz szafki RTV


W dziale GARDEROBY znajdą Państwo zarówno zestawy garderób do dużego, jak i do małego przedpokoju, zarówno klasyczne jak i nowoczesne modele. 


SZAFA wnękowa, otwarta lub wolnostojąca tradycyjne lub w nowoczesnym stylu. Mamy szafy dopasowane do twoich ubrań, stylu i przestrzeni. Cokolwiek kolekcjonujesz, nie musisz z tego rezygnować. Oferujemy szafy zarówno uchylne, a także przesuwne.Łatwiej pracować w domu, kiedy można usiąść przy biurku. Oferujemy BIURKA KOMPUTEROWE w różnych rozmiarach, aby pasowały do każdej przestrzeni i zapewniały mnóstwo miejsca na dokumenty i kable. 

  

KOMODA dopasowana do ciebie, twoich ubrań i dostępnej przestrzeni to koniec porannych poszukiwań. Mamy komody w różnych stylach, aby każdy mógł je dopasować do posiadanego wnętrza. Dzięki różnym rozmiarom postawisz je wszędzie, nawet w wąskim korytarzu.

  

Stosy obuwia w przedpokoju to nieprzyjemny widok, a w dodatku trudno jest znaleźć drugi but od pary. Możesz łatwo je uporządkować i przechowywać schludnie w parach dzięki naszym SZAFKOM NA BUTY. Zmieścisz tam także różne inne dodatki.

 

W salonie, w którym znajduje się telewizor, niezbędnym meblem jest SZAFKA RTV. Ważne jest, aby doskonale komponowała się ona z aranżacją wnętrza i zapewniała wystarczająco dużo miejsca nie tylko na telewizor, ale także na inne sprzęty, takie jak odtwarzacz DVD czy konsola do gier.  Dzięki zróżnicowaniu stylów oraz rozmiarów szafka RTV świetnie sprawdza się zarówno w dużych i przestronnych wnętrzach, jak i w niewielkich pomieszczeniach.


Produkty 1 do 9 z 100

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 9 z 100

na stronę
Ustaw kierunek malejący