Ławy drewniane do salonu, nowoczesne szklane stoliki - Meblohand

Nowoczesne ławy do salonu

W ofercie przygotowaliśmy nowoczesne ławy pokojowe. Doskonale sprawdzą się one jako wyposażenie salonu. Duży wybór modeli wykonanych z różnych materiałów, o bogatym wzornictwie i kolorystyce oraz zróżnicowanych kształtach, pozwoli dobrać mebel idealny do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym lub klasycznym.

Jak wybrać idealną ławę?

Nowoczesne ławy są bardzo funkcjonalne. Z powodzeniem zastąpią one tradycyjny stół lub niewielki stolik kawowy. Możemy wykorzystać je do podania kawy i słodkiego deseru na spotkaniu z przyjaciółką. Tutaj można odłożyć czytane książki i wiele innych drobiazgów, z których korzystamy wypoczywając w salonie. Solidna ława drewniana jest doskonałą alternatywą dla stołu.

Warto jednak pamiętać, że nowoczesna ława stanowi dodatek, a nie główny element wystroju salonu. Jej wzornictwo i kolorystyka powinny więc pasować do innych elementów (podłoga, meble wypoczynkowe, szafa itp.). Wysokość ławy warto dostosować do foteli lub kanapy, przy których ją ustawimy.

Drewniana czy szklana?

Ławy najczęściej wykonane są z drewna oraz szkła. Modele drewniane są trwałe, stabilne i ponadczasowe. Taka ława dobrze będzie prezentować się w połączeniu z wypoczynkiem skórzanym lub tapicerowanym.

Ławy szklane nadadzą pomieszczeniu bardzo elegancki charakter. Są one lekkie i powiększają optycznie całe wnętrze. Ciekawie prezentuje się połączenie szklanego blatu z solidnymi nogami z litego drewna.

Produkty 1 do 9 z 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 9 z 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący