Szafy z Drzwiami Przesuwnymi z Lustrem | Meblohand

Szafy z drzwiami przesuwanymi z lustrem i bez lustra

 

Szafy z drzwiami przesuwanymi – do pokoju dziecka i Twojej sypialni


Szafy z drzwiami przesuwnymi to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów we wnętrzarstwie. Ich uniwersalny charakter sprawia, że można je wykorzystać zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacji. Szafy przesuwne doskonale sprawdzą się w pokoju dla dzieci. Taka szafa przesuwna może być bajecznie kolorowa lub ozdobiona postaciami z bajek.

Z kolei szafa z drzwiami przesuwnymi do Twojej sypialni będzie stonowana i niezwykle pojemna. W naszej ofercie znajdziesz również modele młodzieżowe, które podkreślą unikalny charakter pokoju młodego człowieka. Szafy z drzwiami przesuwanymi to dobre rozwiązanie przede wszystkim do niewielkich pomieszczeń o nietypowym metrażu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej powierzchni. Szafy z drzwiami suwanymi możesz umieścić w sypialni ze skosem. Szafy suwane sprawdzą się we wnęce na przedpokoju czy w wąskim holu. Szafa przesuwana sprawdzi się również w garderobie. Jeśli szukasz idealnego modelu do tego pomieszczenia, to szczególnie polecamy szafy z drzwiami suwanymi i taflą lustra na jednym ze skrzydeł.

Oferowane przez nas szafy przesuwane to przede wszystkim wysoka jakość i przystępne ceny. Każda szafa rozsuwana charakteryzuje się ciekawą stylistyką i wykonaniem z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na szafy rozsuwane, a także na tradycyjne modele szaf oraz inne meble do sypialni i salonu.
Zobacz nasze szafy w sklepie internetowym


szafy