Szafa Ubraniowa z Drzwiami Przesuwnymi | Meblohand

Szafa ubraniowa z drzwiami przesuwnymi - nowoczesne szafy i szafki do łazienki

Poszukujesz szafy ubraniowej z drzwiami przesuwnymi? W ofercie naszej firmy przygotowaliśmy nie tylko nowoczesne meble kuchenne, sypialniane czy do salonu, ale także stylowe meble łazienkowe. Dostępne są one w dwóch wariantach kolorystycznych wpisujących się w najnowsze trendy aranżacyjne. Proponujemy szafy i szafki do łazienki z białym korpusem oraz białymi lub czarnymi frontami. Taka kolorystyka doskonale wpisze się w styl minimalistyczny. Stojąca szafa z czarnymi frontami dobrze prezentuje się w połączeniu z białą armaturą i jaśniejszymi płytkami lub szklaną mozaiką. Jasne fronty doskonale pasują do ciemnych płytek. 

W ofercie posiadamy szafy ubraniowe wolnostojące z drzwiami przesuwnymi. Dostępne są węższe modele do mniejszych łazienek. Szafy dwudrzwiowe stojące sprawdzą się w większych pomieszczeniach oraz w przestronnych pokojach kąpielowych.

Szafki z szufladami

Szafka łazienkowa z szufladami to mebel przypominający nieco klasyczną komodę pod lustrem. Taki model pozwoli zapanować nad bałaganem i przechowywać ręczniki, zapas kosmetyków i innych łazienkowych drobiazgów w jednym miejscu.

Oferowane meble są trwałe, solidne i estetycznie wykonane.

Zobacz szafy w naszym sklepie internetowym


szafa ubraniowa