Drewniane stoły i stoliki kawowe do salonu | Meblohand

Stoliki do salonu

W ofercie posiadamy szeroki wybór klasycznych stołów, ław i nowoczesnych stolików do salonu. Drewniane stoliki są ponadczasowe – takie meble nigdy nie wyjdą z mody. Nasze solidne stoły z drewna można wykorzystać do urządzenia mini-jadalni w salonie. Wystarczy oddzielić ją od strefy rekreacyjnej kanapą i fotelami.

Stoliki kawowe

Niewielkie stoliki kawowe staną się doskonałym uzupełnieniem kącika rekreacyjnego. Taki niewielki stolik nie zajmuje dużo miejsca, a jest bardzo funkcjonalny – można tutaj podjąć gości kawą i słodkim poczęstunkiem, odłożyć czytaną na kanapie książkę czy inne drobiazgi. Drewniany stolik dobrze będzie pasował zarówno do mebli tapicerowanych, jak i wykonanych ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Laminowany blat jest estetyczny, odporny na zarysowania i inne zniszczenia mechaniczne.

A może niewielka ława?

Do salonu sprawdzą się również nasze niewielkie ławy, który mogą zastąpić klasyczny stolik kawowy. Do nowoczesnych wnętrz szczególnie polecamy połączenie klasyki z najnowszymi trendami – stolik z solidnymi, niewysokimi nogami z litego drewna i podwójnym blatem szklanym.