Producent mebli tapicerowanych, biurek, krzeseł, łóżek | Meblohand

Producent mebli 

Jesteśmy producentem mebli - oferujemy szeroki wybór biurek, stołów, szaf i innego wyposażenia do wszystkich domowych pomieszczeń. Dużą część naszego asortymentu stanowią meble tapicerowane – komfortowe łóżka, modne sofy, narożniki oraz krzesła.

Projektujemy je w oparciu o bogate doświadczenie. Nasz zespół na bieżąco śledzi aktualne trendy aranżacyjne. Dbamy o to, aby wszystkie meble dostępne w naszych kolekcjach były trwałe, funkcjonalne i eleganckie. Nowoczesny design łączymy z wzornictwem ponadczasowym. Meble tapicerowane dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej.

Łóżka i inne wyposażenie sypialni

Do sypialni proponujemy szeroki wybór łóżek. Są to modele tapicerowane oraz typowo sypialniane łóżka na stelażach z drewnianych listewek lub płyt meblowych. Oferujemy także praktyczne łóżka piętrowe do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Do sypialni dzieci i nastolatków polecamy duży wybór biurek.

Nasze wyroby wyróżniają się od kolekcji, które oferują inni producenci starannością wykonania, jakością wykończeń oraz designem.

Meble do salonu i innych pomieszczeń

W ofercie posiadamy solidne stoły oraz zestawy krzeseł. Krzesła posiadają oparcia oraz tapicerowane siedziska. Doskonała jakość oraz wytrzymałość mebli sprawia, że mogą służyć nam przez długi czas.