Internetowy sklep meblowy. Meble online | Meblohand

Internetowy sklep meblowy – meble prosto od producenta

Meblohand to internetowy sklep z meblami prowadzony przez producenta. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, zatrudniamy starannie dobraną ekipę, dbamy o wewnętrzne szkolenia. Nasi projektanci na bieżąco śledzą trendy w architekturze i aranżacji wnętrz, dzięki czemu wszystkie oferowane w sklepie komplety wyróżniają się modnym wzornictwem.

Jako producent mebli możemy zaoferować naszym klientom sprawdzoną jakość w niewygórowanych cenach, których nie zapewnią Państwu konkurencyjne sklepy meblowe. Nasz firmowy sklep meblowy on-line gwarantuje ceny, które nie zawierają zawyżonych marż dystrybutorów.

Co obejmuje nasz asortyment?

W ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór systemów meblowych. Są to meble twarde i tapicerowane. Polecamy nowoczesne zestawy do kuchni. Są to ciągi składające się z szafek wiszących oraz szafek stojących połączonych estetycznymi blatami (m.in. imitującymi marmur). Bogate wzornictwo frontów pozwoli Państwu dobrać meble do kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym lub klasycznym.

Kolejną częścią oferty są meble do salonu. Oferujemy nowoczesne sofy i narożniki, komplety mebli tapicerowanych (sofa i fotele) oraz szeroki wybór szaf, komód i szafek RTV.

Do sypialni polecamy łóżka z drewnianymi ramami i stelażami. Są to duże łóżka typowo sypialniane, łóżka piętrowe dla dzieci i młodzieży, pojedyncze łóżka drewniane z pojemnikami na pościel.

Sklep internetowy Meblohand w swojej ofercie posiada również praktyczne garderoby wolnostojące oraz szafki na buty.