Zestawy mebli pokojowych, do salonu, łazienki | Meblohand

Nowoczesne zestawy mebli w różnym stylu

W ofercie przygotowaliśmy eleganckie zestawy mebli pokojowych oraz łazienkowych. Są to kolekcje do salonu, pokoju dziennego oraz łazienki utrzymane w różnej stylistyce.

Meble wypoczynkowe

W kolekcji mebli pokojowych przygotowaliśmy stylowe meble wypoczynkowe. Dostępne są komplety tapicerowane oraz eleganckie zestawy skórzane. Zestaw mebli tapicerowanych składa się z kanapy lub narożnika oraz dwóch foteli. W oferowanych kompletach można znaleźć zestaw wypoczynkowy, który będzie pasował do aranżacji minimalistycznych, nowoczesnych oraz tradycyjnych. Duży wybór tapicerek pozwoli każdemu klientowi dobrać wzornictwo doskonale wpisujące się w wystrój jego domowego salonu. Fotele i kanapy mają tapicerki zarówno w stonowanej kolorystyce (np. biel, szarości, brązy, czernie), jak i w bardziej wyrazistych odcieniach.

Meble wypoczynkowe z brązowej skóry doskonale będą prezentować się w połączeniu z nowoczesnymi szafami w zabudowie wyposażonymi w przesuwne drzwi oraz szklane fronty.

Meble łazienkowe

Do łazienki polecamy zestawy szaf jedno- i dwudrzwiowych oraz niewielkich szafek z szufladami. Bogate wzornictwo i różne okleiny frontów pozwolą dobrać meble łazienkowe pasujące do mozaiki oraz kafelków w każdym stylu.