Komplety Stołowe | Meblohand

Nowoczesne komplety stołowe do sypialni

W ofercie posiadamy nowoczesne komplety stołowe do sypialni, które doskonale zastąpią klasyczną szafkę nocną. Kwadratowe stoliki drewniane wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem, które nigdy nie wychodzi z mody. Polecamy także stoliki posiadające szklane blaty. Stolik szklany dealnie będzie prezentować się w każdej sypialni urządzonej w stylu nowoczesnym.


Jak dobrać stolik nocny?

Stoły i stoliki nocne do sypialni są bardzo praktyczne. Ustawione obok łóżka, pomieszczą wszystkie przydatne drobiazgi. Na ich blacie możemy ustawić stylową lampkę nocną, która oświetli całe wnętrze ciepłym światłem oraz pozwoli nam czytać przed snem.

Warto zadbać, aby stolik idealnie pasował do całego wystroju sypialni. Ważna jest także odpowiednia wysokość tego niewielkiego mebla. Nie może to być wysoki stół kawowy, który przeznaczony jest do salonu. Idealnie sprawdzą się stoliki na niskich nóżkach z dodatkowymi półkami lub podwójnym blatem. Jedynie taki model będzie funkcjonalny.

Osoby, które cenią sobie praktyczne rozwiązania, mogą wybrać niewielki stół z laminowanym blatem i nóżkami na kółkach. To pozwoli przesuwać mebel w potrzebne nam miejsce – takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w niewielkiej sypialni, gdzie łóżko zajmuje wiele miejsca i nie pozostawia zbyt dużo przestrzeni do zagospodarowania.


Jaki wzór i kolor wybrać?

W nowoczesnej sypialni dobrze sprawdzą się stoliki szklane. Do klasycznego wystroju pasuje naturalne drewno. W końcu stolik powinien pasować do kolorystyki innych mebli.

Zobacz nasze komplety stołowe - w razie pytań prosimy o kontakt tel. + 48 62 78 29 158


komplety stołowe