Nowoczesne stoliki rtv: drewniane, pod telewizor | Meblohand

Nowoczesne stoliki RTV

W ofercie posiadamy drewniane stoliki RTV, które stworzą idealny zestaw z meblami w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Nasze nowoczesne stoliki pod telewizor sprawdzą się do salonu lub sypialni. Dostępne rozmiary pozwolą dobrać idealny mebel do wnętrz o różnej wielkości. Różne wymiary blatów oraz półek dopasowane są do nowoczesnych telewizorów.

Drewniane stoliki – uniwersalny mebel RTV

Stoliki wykonane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna pasują do niemal każdej aranżacji. Doskonale będą prezentować się w salonach, które posiadają drewniane parkiety lub drewnopodobne panele. Można je połączyć z kompletami skórzanych lub tapicerowanych mebli wypoczynkowych tworząc funkcjonalny kącik rozrywki multimedialnej.

Drewniane stoliki RTV są stabilne i wytrzymałe. Jednocześnie nie są one ciężkie.

Jak dobrać stolik pod TV?

Rozmiar mebli RTV należy dopasować do wymiarów telewizora. Kilkudziesięciu calowe ekrany nie zmieszczą się na pokojowym regale. Dlatego warto wybrać specjalny stolik RTV. Ważne jest, aby wysokość stolika pasowała do wysokości innych mebli w salonie czy sypialni. Środek telewizyjnego ekranu powinien znajdować się nieco powyżej wysokości oczu. Dlatego wysokość stolika RTV, musi pasować do kanapy lub foteli, w których siedzimy oglądając telewizję.

Kolejnym krokiem jest zmierzenie szerokości odbiornika. Warto pamiętać, że na stoliku powinno znaleźć się także miejsce na głośniki, odtwarzacz DVD, konsolę do gier. Szerokość blatu musi przewidywać miejsce na te dodatkowe akcesoria.