Nowoczesne meble salonowe. Komplet mebli do salonu | Meblohand

Nowoczesne meble salonowe

W ofercie posiadamy nowoczesne meble do salonu. Polecamy stylowe narożniki, które są bardzo praktyczne i zajmują o wiele mniej miejsca niż rozłożyste kanapy. Narożnik doskonale wygląda w salonie zaaranżowanym w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Doskonale sprawdzi się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na urządzenie dużej przestrzeni rekreacyjnej składającej się z jednej lub dwóch kanap, foteli oraz puf.

Jak wybrać idealny narożnik?

Stylowe kanapy narożne są praktyczne i modne. Aby jednak stworzyć w salonie idealny komplet mebli wypoczynkowych, warto pamiętać o kilku kwestiach. W mniejszym salonie dobrze sprawdzi się narożnik, który posiada jeden bok wykończony oparciem, a drugi wyspą.

Wiele modeli posiada dodatkowe funkcje. Dużym zainteresowaniem cieszą się narożniki rozkładane – mogą one posłużyć jako dodatkowe miejsce do spania. Jeszcze większy komfort gwarantują kanapy narożne z regulowanymi zagłówkami.

Jaki styl?

Meble salonowe powinny być nie tylko praktyczne, ale i reprezentacyjne. Nowoczesny narożnik stanie się wizytówką całej aranżacji. Fantazyjny kształt doskonale pasuje do stylowego wnętrza. Do aranżacji klasycznych dobrze pasuje prosty narożnik w stonowanych kolorach.