Nowoczesne meblościanki: pokojowe, do salonu | Meblohand

Meblościanki w nowoczesnym stylu

W ofercie systemów meblowych posiadamy nowoczesne meblościanki, które idealnie pasują do każdego salonu. Pojemne szafy i szafki pomieszczą garderobę oraz różne domowe drobiazgi. Otwarte półki idealnie nadadzą się zaś do ułożenia książek lub dekoracji.

Oferowane meblościanki wykonane są z najwyższe jakości materiałów – m.in. ze wzmocnionych płyt laminowanych. Bogate wzornictwo i kolorystyka, pozwolą dobrać meblościankę do innych elementów wyposażenia salonu. Tego rodzaju meble pokojowe doskonale prezentują się przede wszystkim w pokojach urządzonych w stylu klasycznym.

Zalety meblościanki

Meblościanka wielu osobom kojarzy się z zamierzchłą przeszłością. Mebel ten przeszedł jednak dużą metamorfozę i dawno już przestał być topornym zestawem szafek wykonanych z nietrwałej płyty wiórowej. Obecnie producenci wykorzystują dobrej jakości materiały, dbają o wykończenia oraz stylistykę zgodną z najnowszymi trendami.

Nowoczesna meblościanka może mieć jasne lub ciemne fronty i boki. Czarne szafki dobrze prezentują się w połączeniu z wypoczynkami skórzanymi. Do mebli tapicerowanych, możemy wybrać szafki z frontami w jasnych odcieniach.

Atutem meblościanki jest połączenie niewygórowanej ceny z dużą funkcjonalnością. Mebel ten jest pojemny i pozwala wygospodarować półki na ubrania, pościel i wiele innych drobiazgów. Może posiadać dodatkowe szuflady, przeszklenia oraz otwarte półki. Na meblościance można wygospodarować miejsce na telewizor i sprzęt RTV czy urządzić niewielką domową biblioteczkę.