Meble na przedpokój. Wieszaki do przedpokoju | Meblohand

Funkcjonalne meble do przedpokoju

W ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór mebli do przedpokoju. Polecamy praktyczne wieszaki, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, efektowne garderoby wolnostojące z drążkami na ubrania oraz otwartymi i zamkniętymi półkami. Dostępne są również niewielkie szafki na buty.

Wszystkie meble wykonane zostały z wysokiej jakości drewna i płyt, z dbałością o wykończenia. Dostępne komplety sprawią, że przedpokój stanie się prawdziwą wizytówką mieszkania – opanujemy panujący w nim bałagan i stworzymy spójną aranżację wnętrza.

Meble do przedpokoju – zwróć uwagę na użyteczność

Meble w przedpokoju powinny być przede wszystkim funkcjonalne. To tutaj musimy wygospodarować miejsce na okrycia wierzchnie, buty, czapki, rękawiczki i szale. Tutaj zwykle przechowujemy także parasole, plecaki, walizki i wiele innych drobiazgów.

W większym przedpokoju warto postawić wolnostojącą garderobę. Taka szafa dobrze się prezentuje, jest pojemna i pozwoli wygospodarować potrzebną przestrzeń.

W wąskim lub małym wnętrzu lepiej zrezygnować z masywnym mebli, które nie pozostawią nam zbyt wiele miejsca do dyspozycji i optycznie przytłoczą całe pomieszczenie. W takiej przestrzeni możemy powiesić półeczki na ścianie, wstawić praktyczny wieszak stojący i niewielką szafkę na buty (najlepiej prezentują się te zabudowane).