Zestawy Kuchenne | Meblohand

Gotowe zestawy kuchenne prosto od producenta

Oferujemy drewniane meble i zestawy kuchenne z bokami i frontami w różnym stylu. Nasz sklep internetowy prowadzony przez producenta jest w stanie zapewnić najwyższą jakość produktów w bardzo konkurencyjnych cenach – u nas klienci płacą za jakość, a nie pokrywają kosztów wysokiej marży.


Meble kuchenne – ponadczasowe zestawy kuchenne

Jako producent polecamy nowoczesne zestawy kuchenne w bardzo atrakcyjnych cenach, wykonane zgodnie z aktualnymi trendami. Są to gotowe zestawy kuchenne składające się z szafek górnych i dolnych o różnych wysokościach oraz szerokościach.

Przy wyborze zestawu mebli do kuchni warto zwrócić uwagę na to, aby komplet idealnie spełnił nasze oczekiwania. Szafki powinny pasować do materiałów wykończeniowych (płytki na ścianie i podłodze) oraz innych elementów kuchni. Ich pojemność powinna zapewnić odpowiednią przestrzeń na zastawę stołową, naczynia, drobny sprzęt kuchenny, przyprawy, produkty spożywcze i inne drobiazgi, które przechowujemy w kuchni.

Meble doskonale wpisują się w niemal każdą stylistykę. Można je kupić do kuchni urządzonej w stylu klasycznym, nowoczesnym lub minimalistycznym. Taki zestaw nigdy nie wyjdzie z mody.


Wysoka trwałość

Gotowy komplet mebli kuchennych powinien być trwały. Zapewniają to odpowiednie materiały wykończeniowe. Warto wybierać szafki z blatami wykonanymi ze wzmocnionych płyt laminowanych odpornych na wysokie temperatury, wilgoć oraz zarysowania. Odporność na uszkodzenia mechaniczne podniosą także obrzeża płyt wykonane z tworzywa ABS.

Zobacz nasze kuchnie w sklepie internetowym


zestawy kuchenne